Kurs Anatomii Palpacyjnej

Kurs Anatomii Palpacyjnej

Anatomia Palpacyjna to intensywny kurs obejmujący wszystkie możliwe do zbadania struktury ciała ludzkiego. Jest to ponad 500 struktur, do tego jeszcze czaszka i narządy jamy brzusznej. Powtarzamy i zapamiętujemy zatem dobrych kilka setek elementów i związanych z nimi informacjami klinicznymi, wiedzą teoretyczną, doświadczeniem z pracy w gabinecie itd.
Kurs stawia zatem duże wymagania zarówno od prowadzących (bardzo duża ilość korekt) i od uczestników (duża dawka nowych umiejętności i wiedzy w krótkim czasie).
Anatomii uczymy się w szkołach, na studiach przygotowujących nas do zawodu. Powstaje w nas przekonanie, że to już przecież było, po co wracać do tak trudnej wiedzy. Dopiero osoby odbywające kurs z anatomii palpacyjnej
potwierdzają jak duże braki mamy w tej dziedzinie.
Poszukujemy nowych technik, nowatorskich, nowoczesnych, ostatecznie jednak zderzamy się z koniecznością powrotu do podstaw:anatomii, fizjologii, semiologii klinicznej.
Zapraszam wszystkich, którzy chcą budować swój warsztat terapeutyczny od mocnych fundamentów pozwalających na trafną diagnozę i leczenie.
Szkolenie odbywa się w:
Wrocławiu – Fluder-Studio możliwe małe grupy do 8 uczestników
Lublinie – FIZJOACTIV
Warszawie – FizjoSystem
Krakowie – OpenMedis
Cena kursu 3500zł za 2x4dni kursu, każdy uczestnik otrzymuje skrypt,schematy okolic ciała i pendrive z nagranymi wszystkimi  przedstawianymi technikami badania.
Kurs jest prowadzony i doskonalony przez ostatnie 4lata, odbyło się już ponad 30 kursów, które uczestnicy ocenili bardzo wysoko.